ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ

Ядрихінська Ольга Євгеніївна

Ольга Євгеніївна Ядрихінська

  • Життєве кредо«Цінуй те що маєш, але не зупиняйся на досягнутому»
  • Педагогічне кредо«До кожної дитини ключ знайти. ВИСЛУХАТИ! ЗРОЗУМІТИ! ДОПОМОГТИ! З любов’ю серце дітям віддавати! У праці результат хороший мати. Упевнено і творчо до мети іти»

Освіта: Повна вища.

Закінчила у 2007 році Педагогічне училище Мукачівського гуманітарно-педагогічного інституту за спеціальністю «Початкове навчання» і здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, вчителя англійської мови в початкових класах.

Закінчила у 2012 році Мукачівський державний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Практична психологія» та здобула кваліфікацію практичного психолога.

Психолог володіє інформацією щодо основних нормативних документів, відвідує навчально – методичні заходи. Бере участь у групових зборах, проводить психологічні тренінги для педагогів. Керується посадовою інструкцією, та етичним кодексом психолога. Стресостійка, комунікативна, тактовна, творча, здатна слухати та чути. У своїй роботі використовує такі методики: Монтессорі, картки Домана, палички Кюізенера, різні арттерапевтичні методики – пісочна терапія, терапевтичні їжачки Вікторії Назаревич, кінетичний пісок, казкотерапія…

Програми, якими користуюся у своїй роботі з дітьми ООП:

  1. Комплексна програма розвитку дітей дошкільного віку з аутизмом «Розквіт»
  2. Програма розвитку дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвитку від 3 до 7 років
  3. Програма розвитку дітей від пренатального періоду до трьох років “Оберіг”
  4.  Програми з корекційно-розвиткової роботи для дітей з порушеннями мовлення.

Графік роботи ЗДО

Години прийому відвідувачів:
середа - 09.00 - 13.00
Телефон
+380 (95) 461-21-34

Правила ЗДО