Музичний зал

Сидняк Алла Андріянівна

Музичний керівник - Сидняк Алла Андріянівна

  • Педагогічне кредоТільки музика єдина всесвітня мова, що не потребує перекладу,бо розмовляє з душею.

Освіта: Мукачівський державний університет.

Закінчила у 2011 році.

Кваліфікація: вчитель музичного мистецтва. 

Кваліфікаційна категорія: “спеціаліст вищої категорії “.

Педагогічне звання: “вихователь-методист” присвоєно у 1994 році. 

Тема досвіду роботи: “Використання закарпатського,українського фольклору та казкових сюжетів у музичному вихованні дошкільників “

Музика-палітра емоцій: радість та веселощі, незвичайні та незабутні переживання. Пізнання світу через художній музичний  образ збагачує особистість, сприяє всебічному розвитку. Під впливом музики розвивається художнє сприйняття, багатшими стають переживання. Музика сприяє всебічному розвитку дитини і допомагає формуванню навичок для майбутнього навчання у школі, особливо навичок для освоєння мови та читання. 

Музичні заняття – цікава і доступно форма залучення до мистецтва: діти фантазують, поринають у світ казок, світ музики. Заняття музикою задіюють всі види сприйняття (слухове, здорове, чуттєве) і всі види пам’яті (слухову, зорову, моторну, асоціативну, образну).

Музичне виховання і основні його форми – свята, розваги – створюють такі умови, при яких дитина по мірі своїх можливостей виступає публічно, долає невпевненість, страх і вчиться управляти собою, своєю поведінкою, голосом, рухом тіла. Перші успішні виступи дітей на святі, як правило, доставляють малюкам багато радісних емоцій і запам’ятовуються надовго. 

Головне – не тільки розвиток музичних  здібностей, а цілісний розвиток особистості дитини, розкриття її творчого потенціалу засобами музичного мистецтва і різних видів музичної діяльності. Важливо навчити дітей відчувати і розуміти музику. Адже людина, що по-справжньому любить музичне мистецтво стає добрішою, терпимішою, мудрішою, любить і розуміє близьких людей та оточуючий світ.

photo_2023-09-01_13-38-08

Музичний керівник - Лавкай Олена Олександрівна

ОсвітаМагістр вища. Державний Дрогобицький університет ім. І. Франка. 

Спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Музика.» 

Кваліфікація: викладач постановки вокалу. 

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії .

2019 р. Була нагороджена Департаментом освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації: «Почесна грамота».

Музичний зал

Графік роботи ЗДО

Години прийому відвідувачів:
середа - 09.00 - 13.00
Телефон
+380 (95) 461-21-34

Правила ЗДО